Vše co si dokážeš představit ve své mysli, dokážeš i realizovat

Stáhněte si zdarma dva e-booky a vstupte do míst, kde Vám pomohu na sobě pracovat a dále se rozvíjet.

Tyto stránky jsou určeny jako vzdělávací a komunikační nástroj pro moji osobní skupinu kosmetických poradců. Věřím, že díky kvalitním informacím, které zde získáte, bude pro Vás Oriflame nejen zábavou a milým "koníčkem". Stane se i příjemnou prací, která vás inspiruje tvořit
a rozvíjet se dále.

Zadejte své jméno a email, ať vím, kam Vám mám doručit postupně v 10 týdnech systém vzdělávacích videí ZDARMA.
Pomohou Vám získat informace z oblasti péče o sebe které jinde nezískáte. Povedou Vás cestou k úspěchu.

Tohle video, jak jistě poznáte, je časově trochu starší.

Nechala jsem jej zde ale záměrně, aby každý z Vás mě možnost vidět že i já se vyvíjím a mojí každodenní rutinou je práce na sobě. Na svých znalostech a dovednostech.

Obsah mého videa se ani po 2 letech nezměnil (kromě několika drobných výrazů:-) a kdo mi napíše jaké to jsou má ode mě dárek).

Stále si velmi vážím komunikace mezi Vámi a mnou. Těší mě když s Vámi mohu sdílet svoje příběhy, inspirovat Vás ke krásnějšími a hezčímu dni, přinést Vám do života inspiraci a TOUHU. Touha je mojí vášní. Vášeň dává vašemu životu jiný rozměr a naplňuje jej boha – tstvím, laska – vostí, hojností a spolu – prací.

Pod videem máte vše co říkám napsané. Chápu, že pro někoho mluvené slovo stačí, někdo z Vás si moje slova raději přečte:-)

"Dobrý den, jmenuji se Eva Ludvová a  pracuji ve firmě Oriflame přes 15 let jako direktorka obchodního týmu.

Několik posledních měsíců jsem pracovala na vytvoření nového komunikačního systému mezi námi. Systému, který Vám pomůže stát se pro své okolí vyhledávaným kosmetickým poradcem. Člověkem, kterého si jeho okolí váží, který dokáže být pro své zákazníky odborníkem, obchodníkem, a dokáže zvládnout každou situaci do které se dostane.  Být autentický.

Ve svých videích Vás budu učit, postupně sdílet svoje znalosti a dovednosti které jsem získala za dobu svého působení u firmy.

Dozvíte se mnoho znalostí z oblasti péče o pleť, dozvíte se jak si správně vybrat krém, jak si správně určit svůj typ pleti. Doporučit Vaše oblíbené výrobky někomu dalšímu.

Půjdeme spolu do „tajemství“ naší řady Wellness by Oriflame. Dozvíte se mnoho marketingových znalostí které vás posunou na Vaší cestě dále. Např. prodejní rozhovor, námitky, řeč umění řeči těla. Tyto všechny dovednosti a znalosti potom uplatníte také na své cestě osobního růstu, ve své běžném osobním životě. Věřím pevně tomu, že Vás posunou na Vaší cestě dál.

Také společně odhalíme co Vás na Vaší Cestě k úspěchu brzdí.  Mým záměrem je Vás inspirovat příběhy, svými zkušenostmi, tím čemu věřím
a co mi dává sílu jít dál. Co mi dává energii na mé cestě. Pokud mě osobně znáte tak víte…

Můžete navštívit některé z mých seminářů které pořádám. Vydejte se spolu se mnou na cestu k úspěchu, radosti, sebe-vědomí a jako ženy
i k sebe-hodnotě, kterou často ve vztahu ztrácíme. Přidejte se ke mně. "

Těším se na Vás.

Eva Ludvová

Dostanete do rukou také „Průvodce péčí o pleť”, který jsem pro Vás vytvořila na základě mých zkušeností  v poradenství. Je odlišný
a plný mých osobních tipů, doporučení  a rad z praxe.