Eva Ludvová, pro Vaši cestu k jedinečnosti, zdraví a kráse.

Pomáhám ženám i mužům být krásnější, sebevědomější a užít si každý okamžik svého života.
Umožňuji lidem kolem sebe najít jejich cestu. Pomáhám najít optimální řešení na jejich situace.

REFERENCE

Evi, zdravím Vás.
Moc děkuji za včerejší sms a také za toto video, které jsem si teď prošla. S kosmetikou Oriflame jsem stále nadšená a mám i své zákaznice, které jsou kosmetice stále věrné a poznávají postupně více a více nových výrobků z této kosmetiky.
Jsem ráda, že pokud nemohu na úterní setkání dostávám od Vás stále nové informace na e-mail. Jsem ráda z těch důvodů, že jsem pracovně hodně vytížená. Děkuji Vám ještě jednou a přeji krásný den. Hanka Šmerdová.


Abych řekla pravdu z každého semináře jsem šla s pocitem, že jsem se něco nového dověděla. A to mě velice obohatilo. Velice se mi líbil seminář o wellness výrobcích. A hodně zajímavý byl i o obchodních dovednostech myslím workshop, skvělé typy a rady.
Pokaždé jsem ze semináře šla dobře naladěna a z větším sebevědomím. Jde vidět, že Vás vaše práce baví a naplňuje, umíte udělat příjemnou atmosféru, zavtipkovat a vše dobře podat a hlavně předat. Moc děkuji za ty semináře, na kterých jsem byla a určitě rada půjdu na další.

Pěkný den.
Marcela Chmělová


Milá Evičko,
děkuji za přání k narozeninám. Moc si toho vážím a děkuji za spolupráci s Tebou. Je to moc příjemná spolupráce a také Ti přeji všechno dobré a celý rok mnoho úspěchů v práci i osobním životě.

Marie Dvořáková.


Ahoj Evi,
děkuji moc za sdílení. Úplně mi spadla brada, máš totiž krásné stránky. Líbí se mi, že je to přehledné, elegantní, profeisonální, čiší to energií a jde poznat, že jsi ve svém oboru špička a že víš o čem mluvíš. Luxusní!!! Moc ti fandím! :o)

Takhle pořádně kdybychom pracovali se svými skupinami všichni a šli našim lidem příkladem, jako to děláš ty, byl by Oriflame v ČR znovu na špici. Je to parádní a dobře udělané. Jestli jsi už najela na systém od Kirše tak máš skvěle našlápnuto. Držím pěsti 😉

Ivana Košařová


Dobrý den paní Evo, vzhlédla jsem Vaše video a zaujalo mě.

Hodnotila bych jej na výbornou. Je to fajn, když se člověk snaží změnit, aby měl vyšší sebevědomí a aby mu šly činnosti pěkně od ruky. Též aby si dokázal věřit všeobecně a důležité taky je, aby byl se sebou spokojený.
Přeji hezký úspěšný den
p. Andrea


Dobrý den paní Ludvová,
právě jsem zhlédla Vaše další video,opravdu mne opět zaujalo a jsem ráda,že jsem se blíže seznámila s produkty wellness, jelikož jsem si polévku již pořídila a po zhlédnutí videa mě bude chutnat ještě více...

Postupně bych ráda ochutnala díky videu vše. Díky za poslání a hodnotím velkou 1 :-))
S pozdravem L.Nečesánková


Dobrý den, paní Ludvová,

reaguji i když později na Váš mail, mám bohužel koncem a začátkem roku vždycky hodně práce za což jsem velmi ráda, neboť se mi moje Práce velmi líbí) a nestíhám ostatní aktivity (což je mi velmi líto).
Nicméně jsem zhlédla Vás další z mailů a píšu, jak jsem slíbila.

Předem Vám musím sklonit poklonu za to, kolik času svým videím věnujete a je to na nich znát. Rozhodně stojí za to si je pustit a věnovat jim trochu času. Pro toho, kdo má zájem se zorientovat v problematice výrobků kosmetiky Oriflame a jejímu následnému prodeji mohou Vaše videa velmi pomoci. Zvláště, když není moc zběhlý v komunikaci s ostatními a neumí si sám moc dobře vybrat pro sebe natož pak pro ostatní. Máte velmi dobře zpracované otázky, které se mohou vyskytnout a následně i odpovědi na ně.

Co mi trochu vadí na tomto videu je, že velmi dlouhý začátek, byť plný důležitých věcí, je bez kontaktu s Vámi. Je mi jasné, že jste chtěla zdůraznit ty body, ale přestanu se soustředit a hledám záchytný bod.

Co je výborné, jsou ty holky na konci se svými příběhy, to je inspirující.
Natočeno to máte výborně a rozhodně Vám doporučuji ve Vaší práci pokračovat, protože z Vás úplně čiší, jak jste pro tu práci zapálená a jí oddaná.
Já Vám přeji hodně úspěchů a omluvte mě, že Vám prndám do Vaší práce, kterou si myslím, že bych ani nebyla schopna pro druhé vytvořit

Milada Kotulanová


švédská večeře 21.4.
Ahoj Evi, tak to je naprostá pecka! Přesně tak jsem si to představovala. Uchopila jsi ten nápad naprosto skvěle a věřím, že pokud se bude opakovat pravidelně, budou přicházet i noví poradci.

ASM Jižní Moravy p. Simona Procházková


Díky za recept na zdraví...
Dobrý den paní Ludvová, právě jsem zhlédla Vaše další video,opravdu mne opět zaujalo a jsem ráda,že jsem se blíže seznámila s produkty wellness, jelikož jsem si polévku již pořídila a po zhlédnutí videa mě bude chutnat ještě více...Postupně bych ráda ochutnala díky videu vše. Díky za poslání a hodnotím velkou 1  :-))

S pozdravem L.Nečesánková


Komentář k semináři ,,Řeč těla"
Jsem ráda, že jsem se mohla spolu s mým tátou zúčastnit semináře paní Ludvové ,,Řeč těla". Byl mi přínosem jak v osobním životě, tak v pracovním, při nabízení kosmetických výrobků zákazníkům. Daří se mi lépe naslouchat a plnit jejich přání. Tímto paní Ludvové moc děkuji a těším se na další setkání.

Pavla Veselá


Dobrý večer paní Ludvová,
moc Vám děkuji za informace, rady i tipy,  kterými mně zásobujete prostřednictvím e-mailů.

Bohužel nemám dostatek času chodit na Vaše setkání, a moc mně to mrzí, byla jsem jednou a bylo to moc fajn, ale díky Vašim informacím jsem pořád v obraze. Ještě jednou Vám moc děkuji za super rady a přeji Vám, sobě i všem ostatním věrným Oriflamu hodně úspěchů.

Zdraví
Jana Hrebíková


Dobrý den, děkuji za zajímavý mail.Dokonce jsem se přistihla,že se těším na každý mail od Vás. Jsem moc ráda, že jsem Vás poznala a můžu spolupracovat.Přečetla jsem si pravdivou přílohu a moc se mi to líbí.

M.Sladká


Jasne vsetko je OK....,

bolo to naozaj vynikajuce skolenie na wellness,

jedno z najlepsich co som doteraz pocul v Oriflame ...naozaj si to myslim a hodne ma zaujalo budem tie veci viac studovat

dik a prajem prijemnu dovolenku


Ahoj Evi,Tvůj mejl čtu až dnes a stále více se mi potvrzuje,že lidé potkávají ostatní,podle toho jak sami přemýšlejí,právě čtu úžasnou knížku od Louise L.Hay Síla je ve vás a když jsem četla ty čtyři body tak jsem měla pocit,že ji určitě máš také přečtenou, moc Tě zdravím a přeji hodně takových lidí v životě jako jsi ty Iveta