PŘÍBĚH

Mirka Havelková, zdravotní sestra

Před 13 lety mi zavolala spolužačka ze zdravotní školy Eva Ludvová, která podniká se společností Oriflame, se žádostí zda by mě mohla tréninkově nalíčit. Souhlasila jsem. Setkání po letech bylo příjemné, samozřejmě jsme nejdříve probraly léta co jsme se neviděly a potom proběhlo líčení. To bylo poprvé co jsem se seznámila s kosmetikou Oriflame, Eva mi vysvětlila a ukázala všechny možnosti které firma nabízí.

Ten den jsem odmítla využívat výhody a možnosti firmy, protože jsem měla špatnou zkušenost s jinou MLM firmou. Ale výrobky jsem si oblíbila a stala se pravidelnou zákaznicí. V prosinci téhož roku jsem nevěděla co nakoupit k vánocům a tak jsem většinu dárků chtěla řešit kosmetikou. Poslala jsem velkou objednávku své kosmetické poradkyni Evě a co se nestalo. Eva mi opět vysvětlila výhody a možnosti spolupráce s firmou Oriflame. Rozhodla jsem se ….. stanu se kosmetickou poradkyní a budu nakupovat kosmetiku pro sebe a své známé a ještě na tom vydělám. Bližší spolupráci jsem zase odmítla.

Po pár letech se Oriflame stal mojí srdeční záležitostí. Nové zkušenosti, krásné zážitky a hlavně spousta nových skvělých lidí mě přesvědčilo, že Oriflame je pro mě to pravé a chci pracovat aktivně. Eva mě ukázala a naučila vše co jsem pro svou cestu potřebovala a já se do toho pustila. Naučila jsem se orientovat v kosmetice, jak ji používat, jak poradit ostatním, jak zaujmout a jak se nebát mluvit s ostatními lidmi a hlavně jak naslouchat. Prošla jsem si kurzem líčení a dnes využívám jak pro ženy tak na charitativních akcích pro děti. Nevěřili byste jak je to skvělé, když na Vás kouknou šťastná dětská očka a poděkují, že jsou na chvilku někým jiným. A tak jsem měla vše co jsem potřebovala pro vlastní podnikání …. a samozřejmě velkou chuť něčeho dosáhnout.

Dnes jsem vděčná a ráda, že Eva se mnou tenkrát měla trpělivost a k ničemu mě nenutila. Nechala mě rozhodnout se i když to trvalo poněkud déle. Cesta v Oriflame není jednoduchá, ale když má člověk chuť a odvahu něco začít pustí se do toho. Jednou nahoře, jednou zase dole a proto je ta cesta zajímavá, člověk získává nové zkušenosti, zážitky, výzvy a učí sám sebe cestou osobního rozvoje.

To nejlepší co pro sebe můžete udělat, je zkusit to také:-)

Miroslava Havelková
nezávislý kosmetický poradce